طراحی سایت
طراحی گرافیکی
اپلیکیشن
تبلیغات اینترنتی
سئو

تعرفه مصوب: تعرفه تمامی بخش های تبلیغاتی شرکت وب نگاران زرین کاملا مشخص بوده و شما به راحتی و با خیال آسوده می توانید سفارش خود را ثبت نمایید.

فعالیت صادقانه: گزارش گیری شفاف و مشخص و مانیتورینگ کامل تبلیغات در وبسایت ها و کانال ها جهت جلوگیری از کوچکترین مشکل برای شما سروران عزیز.

مشاوره رایگان:همکاران ما در شرکت وب نگاران زرین آمادگی کامل دارند تا با اشتیاق به سوالات شما سروران گرانقدر پاسخ دهند.

پکیج های متعدد: در هریک از تبلیغات اینترنتی ما پکیج های متنوع و متعددی را برای شما ایجاد کرده ایم تا با توجه به بازار هدف خود و زمینه فعالیت مجموعه یکی از پکیج ها را انتخاب و بیشترین بازدهی را دریافت کنید.

ما برند شما را به مشتریان آینده شما نشان خواهیم داد.
امروزه با توجه به گستردگی فعالیت ها در فضای مجازی و همچنین لزوم حضور مشاغل در این فضا، ما را بر آن داشت تا با ایجاد کمپین های متعدد بتوانیم همراه مشتریان خود در این رودخانه پر تلاطم به درستی و با قدرت به سمت هدف گام برداریم،در این مسیر تنها هزینه کردن برای تبلیغات ملاک نیست، بلکه تبلیغات هدفمند و اصولی باعث به نتیجه رسیدن خواهد شد.
زمانی که کسب و کارها با چالش‌های بازاریابی خود به سراغ ما می‌آیند، ما پنجره‌ای از آینده را برای ایشان گشوده و آن‌ها را با پتانسیل‌های دنیای اینترنت در زمینه تبلیغات و برندینگ آشنا می‌سازیم، آن‌گاه است که بسیاری از تعاریف در ذهن مشتریان ما بازتعریف شده و مسیر‌های نوینی برای توسعه کسب و کارشان در پیش دیدگانشان نمایان می‌گردد.
فکر خلاق،جوان پرتلاش،بهره مندی از بروز ترین متد و تعامل موثر با صاحبان رسانه‌های برتر، تجربه‌های گونه‌گون در دنیای اینترنت و تیمی متخصص در علوم مختلف، تنها بخشی از توانمندی‌هایی است که وب نگاران زرین در اختیار شما قرار خواهد داد، تا در آوردگاه رقابت یاری‌رسان شما باشند تا از رقبا پیشی بگیرید.
عمیقا باور داریم که امروز، شاهراه تبلیغات در ایران، اینترنت است و هر کسب و کار جدی برای بقا و گسترش خود، باید در این مسیر قدم گذارد. کمپین‌های تبلیغات اینترنتی، برنامه‌ریزی هوشمندانه برای حضور در این عرصه است تا با کمترین هزینه، بتوانید بیشترین بازدهی را به دست آورید.

 

تبلیغات بنری(نمایشی) :

این روش تبلیغات اینترنتی برای برندیگ بسیار موثر است و درصورتی که بنر تبلیغاتی در وب سایت‌های معتبر و در جایگاه مناسب نمایش داشته باشد فیدبک بسیار خوبی دارد . همچنین باید برای برندسازی یک استراتژی حساب شده داشته باشید و مدت نمایش بنر ، ارتباط سایت‌ها و محتوای تبلیغ را درست انتخاب کنید.

در این روش شما پکیج نمایشی مورد نظر خود را خریداری می کنید و به تعداد نمایشی که خرید می کنید بنر های شما در سایت های مختلف برای کاربران نمایش داده می شود.

    انواع تبلیغ بنری :

    نمایش بنر تبلیغاتی در سایت های پربازدید
    نمایش خاص در نسخه موبایل وب سایت ها
    نمایش در ابتدای ویدئو کلیپ های سایت های اشتراک ویدئو مانند یوتیوب
    نمایش تبلیغات در اپلیکیشن های موبایل و تبلت

تبلیغات کلیکی :
تبلیغات کلیکی یکی از جدیدترین و به صرفه‌ترین روش‌های تبلیغات اینترنتی در دنیاست . تبلیغات کلیکی PPC بصورت بنری و متنی و حتی ویدئو در هزاران وب سایت و برنامه موبایل مرتبط با کسب و کار شما نمایش داده میشود ، در حالیکه شما فقط هزینه کلیک ورود به سایت را پرداخت میکنید . در هیچ روش تبلیغاتی دیگری شما نمیتوانید مانند تبلیغات کلیکی ، هدفمند و هوشمند تبلیغ کنید و آمار بازخورد تبلیغات را بسرعت مورد بررسی قرار دهید.

در اصل نمایش شما در سایت ها به صورت نامحدود انجام می شود و تا زمانی که کلیکی بر روی بنر انجام نشود و ورودی به سایت شما صورت نگیرد هزینه ای از شما کسر نمی گردد، همچنین با توجه به سیستم ضد تقلب هر آی پی فقط یک بار محاسبه می شود.

تبلیغات در گوگل :

قیمت هر کلیک در سیستم گوگل ادوردز متفاوت است و براساس پارامتر های مختلف بصورت اتوماتیک مشخص میشود . نکته قابل توجه این است که این تبلیغات بصورت مزایده ای محاسبه میشود که به معنای آن است که هرچه شما هزینه بالاتری را برای هر کلیک در سیستم گوگل ثبت کنید ، وب سایت شما در رتبه بالاتری نسبت به رقبا نمایش داده میشود .

در پنل تبلیغاتی شما در ابتدا مبلغ مورد نظرتان را به عنوان بودجه کلی بصورت اینترنتی شارژ می‌کنید . در مرحله دوم میتوانید هزینه هر کلیک را خودتان براساس ارزش ورودی کاربران و میزان رقابت تعیین کنید و با جستجو در گوگل موقعیت وب سایت خود را بررسی کنید . سپس بودجه روزانه را با توجه به بودجه خود تنظیم کنید و در هر لحظه آمار و گزارش کامل را مشاهده کنید.

آمار به شما نشان میدهد که در مدت زمان مورد نظر شما آگهی چه تعداد نمایش داشته است و چند بار کلیک شده است. پس از مدتی هزینه ها و بازخورد این روش تبلیغاتی برای شما مشخص میشود و شما میتوانید برای دستیابی به بهترین نتیجه برنامه‌ریزی کنید .

در تبلیغات گوگل نیز نمایش شما به صورت نامحدود است و تا زمانی که کلیک بر روی لینک شما صورت نگیرد از شما هزینه ای کسر نمی گردد.

بازاریابی شبکه های مجازی :

امروزه بدون شک یکی از قدرتمند ترین ابزارهای برندینگ و تبلیغات در فضای مجازی شبکه های اجتماعی می باشد.شبکه های اجتماعی متنوعی روزانه مورد استفاده میلیون ها نفر قرار می گیرید و هر کدام کارایی و سبک خود را دارند. برخی در بعضی کشورها بسیار پرطرفدار تر می باشند و برخی کمتر. اینستاگرام و تلگرام از شبکه های اجتماعی بسیار موفق در کشور ما می باشند که هر کدام شرایط خاصی برای فعالیت هدفمند شما دارند. تیم نوین مارکتینگ مشاور با تجربه ای برای شما خواهد بود.

جهت مشاهده تعرفه تبلیغات در شبکه های مختلف مجازی نظیر (تلگرام، اینستاگرام، نوتیفیکیشن ) به بخش تعرفه ها مراجعه کرده یا با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.

برخی از مشتریان ما