طراحی سایت
طراحی گرافیکی
اپلیکیشن
تبلیغات اینترنتی
سئو

پلن های متنوع سئو: ارائه پکیج های سئوی داخلی ، سئوی کلمه ای و لینک بیلدینگ با توجه به نیاز مشتریان و شرکت ها

کیفیت بالای سئو : کادری مجرب و با سابقه بیش از 7 سال در بستر سئو و بهینه سازی وبسایت و نمونه کارهای متعدد

هزینه های مناسب: قیمت های مناسب با امکان پرداخت اقساطی و با توجه به پیشرفت پروژه برای مشتریان و شرکت ها

مشاوره رایگان : مشاوران سئو شرکت وب نگاران زرین آمادگی کامل دارند تا سایت شما را به صورت رایگان آنالیز و گفتگو گرم و صمیمی با شما عزیزان داشته باشند.

کلمه سئو SEO برگرفته از Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است و شامل تکنیک‌های است که باعث می شود به افرادی که به دنبال محصول یا خدمات شما از طریق موتورهای جستجو معرفی شوید.

سئو یک پروسه ی طولانی است و پس از انتخاب کلمات کلیدی مورد نظر مدت زمان آن به کارفرما اعلام می شود .

هدف سئو سایت چیست و چرا سئو مهم است ؟

در بازار رقابتی امروز سئو مهم‌تر از همیشه خودنمایی می کند. میلیون‌ها کاربر از موتورهای جستجو برای حل مشکلات و پیدا کردن پاسخ سوالات خود استفاده می کنند. بنابراین به وضوح روشن است اگر صاحب یک وبلاگ ، سایت یا فروشگاه اینترنتی باشید سئو می‌تواند باعث رشد و رسیدن به اهداف کسب و کارتان شود

اهداف سئو

بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:

  • در بازدید وب سایت تاثیر بسزایی دارد.
  • باعث ایجاد برند می شود.
  • باعث افزایش ترافیک سایت خواهد شد.
  • باعث شده وب سایت در صفحه نتایج موتور جستجو از رتبه بهتری برخوردار شد.
  • باعث افزایش فروش محصولات خواهد شد.
  • بهترین ابزار برای تبلیغات است.

نحوه انجام پروژه سئو :

الف. بررسی تخصصی سایت
اولین گام جهت انجام یک سئو حرفه ای، آنالیز تخصصی و همه جانبه سایت، جهت یافتن نقاط قوت و ضعف سایت و همچنین رقبا جهت رفع مشکلات احتمالی و تقویت نقاط مثبت سایت و حوزه فعالیت تجاری می باشد.
در گام اول می توانید وب سایت خود را به صورت رایگان برای ما ارسال کنید تا آنالیز مختلف انجام شده و نتیجه آن برایتان ارسال شود.

ب. بهینه سازی وب سایت
سئو یا همان بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو به دو بخش سئو داخلی و سئو خارجی دسته بندی میگردد. سئو داخلی مرتبط با بهینه سازی کدها و ساختار کلی سایت و بخش هایی مانند افزایش سرعت ایندکس مطالب، افزایش سرعت بارگذاری سایت و … می باشد. سئو خارجی نیز در زمینه افزایش اعتبار سایت در فضای وب یعنی مواردی مانند لینک سازی های طبیعی، لینک سازی در شبکه های اجتماعی و … فعالیت می کند. در این قسمت، وب سایت شما بر اساس آخرین الگوریتم های موتورهای جستجو و بخصوص الگوریتم های گوگل بهینه سازی می گردد.

ج. بهبود رتبه کلمات کلیدی
پس از بررسی کامل سایت و رقبا و آنالیز کلمات کلیدی سایت و ارائه مشاوره با کارفرما جهت انتخاب بهترین کلمات کلیدی بر اساس میزان جستجو و میزان رقابت و همچنین بررسی رتبه فعلی، اقدامات لازم جهت بهبود رتبه کلمه کلیدی در بین نتایج جستجو، به صورت اصولی و کاملا پایدار انجام می پذیرد. در این قسمت با توجه به تغییرات مداوم الگوریتم های موتورهای جستجو بسیار مهم است که اقداماتی که انجام می پذیرد باعث قرار گرفتن سایت در لیست سیاه گوگل نگردد! همچنین توجه داشته باشید که این قسمت تبلیغات کلیکی گوگل یا همان گوگل ادوردز را شامل نمی شود.

د. پشتیبانی و مشاوره سئو
داشتن یک مشاور متخصص و کاربلد، در هر قسمت از فعالیت های تجاری سازمان، یک نیاز ضروری می باشد. ما در این قسمت در کنار شما هستیم تا وب سایت و برند شما را در تمام بخش های مرتبط با تجارت الکترونیک از قبیل سوالات و مشکلات سئو، بازاریابی اینترنتی، بازاریابی شبکه های اجتماعی و … پشتیبانی نماییم و مشاوره های لازم را به شما ارائه دهیم.

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری از روند سئو دارید می توانید به بخش مقالات مراجعه کنید .

برخی از مشتریان ما