طراحی سایت
طراحی گرافیکی
اپلیکیشن
تبلیغات اینترنتی
سئو

طراحی خلاقانه و مرتبط با فعالیت شما مهمترین اصل در ماندگاری نام شما در اذهان عمومی است طراحان ما با استفاده از تجربه و ایده گرایی آماده طراحی زیبا برای شما عزیزان می باشند

کد نویسی حرفه ای : تیم کد نویسی وب نگاران با استفاده از جدید ترین علوم و فنون روز و ارتقاء سطح دانش خود، در تلاش است یک اپلیکیشن بدون نقص را تحویل مشتریان دهد.

امکان آپدیت و ارتقا: با توجه گستره فعالیت در دنیای اینترنت بروز بودن یک اصل حیاتی محسوب می شود از این رو شرکت وب نگاران آمادگی کامل دارد تا در صورت نیاز اپلیکیشن مورد نظر را بروز رسانی کند.

نوتیفیکیشن ( پیغام به کاربر): امکان ارسال نوتیفیکیشن به صورت رایگان، با امکان فیلتر گذاری و هدفمند کردن ارسال به کاربران عضو شده.

با توجه به گسترش روز افزون تلفن های همراه و بخصوص تلفن های مجهز به سیستم عامل اندروید ، هم اکنون وقت آن رسیده است که فروشگاه ها ، دانشگاه ها ، شرکت ها ، مراکز تفریحی و تمامی واحد های تجاری سراسر کشور  شعبه ای نیز در تلفن های هوشمند ایجاد کنند.

 

طبق آمار موجود در کشورمان یک برنامه مفید و کاربردی می تواند حداقل بیش از 40 هزار دانلود در سراسر کشور کسب کند که این تعداد قابل توجه می تواند هر تجارتی را پیروز میدان رقابت کند. از طرف دیگر وجود درگاه های پرداختی مخصوص موبایل ماننددرگاه بانک سامان و بانک ملت ، راه انتقال وجه و پرداخت نقدی کاربران را باز و آسان کرده است.

شرکت وب نگاران زرین با داشتن متخصصان مجرب به سرپرستی آقای سمیعی، در زمینه طراحی و ساخت نرم افزار اندروید  ، تمامی نیاز های شما را در زمینه برنامه نویسی و تولید برنامه اندروید ، برطرف خواهد کرد.

مزایای نرم افزار اندروید

·  تبلیغ محصولات برای افراد بیشتر

·  ورود به بازارهای جدید

·  ارتباط نزدیکتر با مخاطبین و مشتریان قبلی

·  افزایش فروش محصولات

·  امکان معرفی سریع تر محصولات جدید به مشتریان

·  ایجاد حس بهتر در مخاطبین و استفاده از روشهای بازاریابی عصبی

·  برندسازی و ایجاد لیست بیشتر مخاطبین

·  ارائه خدمات بهتر به مشتریان

·  سهولت دسترسی افراد به خدمات ارائه شده

هزینه ساخت نرم افزار موبایل برای سایت چقدر است؟

هزینه سایت نرم افزار موبایل برای سایت با توجه به امکانات آن مشخص می شود، باید توجه داشته باشید که برای اتصال نرم افزار موبایل به سایت شما دو راه وجود دارد: راه اول اینکه طراح سایت خروجی مناسب و استاندارد طبق فرمت های json یا xml تولید کندو نرم افزار از طریق این خروجی ها و طبق استانداردهای وب سرویس به سایت متصل شود. در صورتی که دسترسی به برنامه نویس ندارید و یا امکان ایجاد خروجی های فوق بر روی سایت شما وجود ندارد، کارشناسان ما می توانند نرم افزار خاصی برای این منظور تهیه کنند تا خروجی های لازم ایجاد گردد. برای استعلام هزینه نرم افزار موبایل با کارشناسان ما تماس بگیرید.

برخی از مشتریان ما