طراحی سایت
طراحی گرافیکی
اپلیکیشن
تبلیغات اینترنتی
سئو

طراحی خلاقانه: طراحی هوشمندانه سایت شما با استفاده از شناخت کامل از نوع کسب و کار شما و سلایق مشتریان، شما را یک گام به هدف نزدیک تر می کند.

تعرفه مصوب : داشتن یک تعرفه واحد و مصوب یکی از ویژگی های شرکت وب نگاران زرین است تا مشتری از قیمت ها و خدمات آسوده خاطر باشد.

مشاوره دوستانه : همکاران ما در شرکت وب نگاران زرین آمادگی کامل دارند تا با اشتیاق به سوالات شما سروران گرانقدر پاسخ دهند.

کد نویسی حرفه ای : تیم کد نویسی وب نگاران با استفاده از جدید ترین علوم و فنون روز و ارتقاء سطح دانش خود، در تلاش است یک سایت فنی بدون نقص را تحویل مشتریان دهد.

طراحی سایت یا همان Web Design، به معنای تلاش برای ایجاد یک پایگاه اینترنتی برای ارائه خدمات، فروش محصول یا اطلاع رسانی است. طراحی سایت یک پروسه است که از لایه‌سازی صفحات وب، تولید محتوا، طراحی گرافیکی و رعایت اصول سئو تشکیل شده است. اگر شما می‌خواهید یک وب سایت قدرتمند ایجاد کنید که بتوانید با استفاده از آن خدمات، محصول یا هر چیز دیگری را به کاربران اینترنت معرفی کنید ، باید تمام اصول فنی و ظاهری طراحی یک وب سایت را رعایت کنید.

دپارتمان طراحی سایت شرکت وب نگاران زرین متشکل از افرادی با دانش فنی بالا و خلاق تحت نظارت محمد بابایی ،  می توانند راهنمای  مناسبی در طراحی سایت کسب و کار شما باشند .

انواع وب سایت :

وب سایت ها بطور کلی به 2 نوع تقسیم می شوند :

1-وب سایت های ثابت یا Static:

 

وب سایت های استاتیک از اولین صفحات وبی بودند که طراحی شدند . در طراحی سایت استاتیک یا ثابت ، هیچ پنل مدیریتی وجود دارد و یک سری صفحات از پیش طراحی شده از روی سرور بارگذاری می شوند و بطور کلی هیچ تعاملی با کاربر ندارند .

ویرایش اطلاعات و تغییر در وب سایت نیازمند داشتن دانش کد نویسی می باشد .این روش طراحی سایت  در طی سال های اخیر که طراحی سایت داینامیک که در ادامه به آن خواهیم پرداخت رواج بیشتری پیدا کرده منسوخ شده است و کمتر استفاده می شود .

2- وب سایت پویا یا Dynamic:

همانطور که از اسم آن می توان برداشت کرد، در طراحی سایت داینامیک یا پویا تاکید بر روی پویایی سایت است.مهم ترین ویژگی

طراحی سایت پویا وجود پنل مدیریت می باشد که هر کسی با دانش ابتدایی کار با کامپیوتر و اینترنت و بدون داشتن اطلاعات در خصوص کد های html می تواند سایت را به روز رسانی کند.یکی دیگر ار برتری های سایت های پویا ، امکان تعامل با کاربر می باشد که یکی از فاکتور های مهم گوگل و موتور های جستجو برای رتبه بندی سایت می باشد .

تمامی وب سایت های شرکت وب نگاران زرین از نوع طراحی سایت پویا می باشند .

در طراحی سایت پویا دو سیستم مدیریتی وجود دارند که عبارتند از :

1-سیستم های مدیریتی عمومی (ورد پرس ، جوملا  و ... )

طراحی سایت بر مبنای سیستم های مدیریت عمومی وردپرس و جوملا ، جزو مرسوم ترین روش های طراحی سایت پویا می باشند که ازجدیدترین استانداردهای کد نویسی و موتورهای جستجو بهره می برند . هر دو سیستم ذکر شده دارای قالب های مشخص می باشند که در دپارتمان طراحی سایت شرکت وب نگاران زرین ابتدا طرح قالب وب سایت برای کارفرما ارسال می شود و سپس دیگر مراحل انجام می شود . البته این سیستم های مدیریتی یک سری محدودیت ها دارند. اما در سیستم مدیریت اختصاصی که در ادامه به شرح آن خواهیم پرداخت هیچ محدودیتی در پیاده سازی امکانات وجود ندارد .

2- سیستم مدیریت اختصاصی

همانطور که گفتیم طراحی سایت بر مبنای سیستم های مدیریت عمومی یک سری محدودیت دارد و نمی توان هر امکانی را در آن پیاده کرد . طراحی سایت اختصاصی مانند خانه ای است که دقیقا مطابق با نظر صاحبخانه ساخته شده باشد . سیستم های مدیریتی اختصاصی شرکت وب نگاران زرین با پلن های مختلفی شامل : فروشگاهی ، معرفی و آژانس های هواپیمایی و... می باشند . همچنین دارای ماژول های مختلفی شامل فرم ساز ، صفحه ساز ، حسابداری ، انبار داری و ... است.

امکان طراحی  طبق نظر کارفرما و پیاده سازی تمامی امکانات خواسته شده با رعایت اصول حرفه ای از مزیت های دیگر این سیستم است، شما سروران گرامی می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان طراحی سایت بهره مند شوید .

در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری از روند طراحی سایت دارید می توانید به بخش مقالات مراجعه کنید .

برخی از مشتریان ما